TIRDZNIECĪBAS CENTRA "SJUZANNA" KOLEKTĪVS PIRMO REIZI DODAS RĒZEKNES PILSĒTAS SVĒTKU GĀJIENĀ

 3. augusta saulainajā vakarā T/C "Sjuzanna" kolektīvs pirmo reizi Rēzeknes pilsētas svētku vēsturē ar prieku iesoļoja Rēzeknes iestāžu svētku gājienā, lai svinīgi sveiktu Rēzeknes pilsētu dzimšanas dienā. 

Lai sveiktu Rēzekni svētkos T/C "Sjuzanna" kolektīva gājiens bija pieskaņots arī gājiena tematikai, kurai šoreiz tika dots nosaukums "Visi ceļi ved uz Rēzekni", un T/C "Sjuzanna" pārstāvji uzbūra gājiena skatītājiem, atbalstītājiem un dalībniekiem īsta lidojuma sajūtu, jo ceļs uz Rēzekni šoreiz veda pa gaisu, pa kuru pirmo reizi veica savu lidojumu aviolaineris "Sjuzanna". Tik tiešām visi ceļi ved uz Rēzekni! Aviolaineris “Sjuzanna” veica savu pirmo svinīgo avioreisu uz pilsētu Latgales sirdī. Mūsu laipnie un pasaulē labākie apkalpes locekļi , aviolīniju “Sjuzanna” stjuartes bija priecīgas uzturēt lielisku atmosfēru lidojuma laikā, kā arī sirsnīgi sveikt Rēzeknes pilsētu svētkos! 

T/C “Sjuzanna” kolektīvs ir saliedēta, laipna un vienmēr smaidīga komanda, kura sniedz iespēju Rēzeknes pilsētas iedzīvotājiem un viesiem izskatīties lieliski, palīdzot izvēlēties aktuālākos apģērbus un aksesuārus visai ģimenei.

Nobeigumā vēlreiz vēlamies sveikt Rēzeknes pilsētu svētkos, kā arī pateikties T/C "Sjuzanna" KLIENTIEM, kuri gājiena laikā atbalstīja un sirsnīgi sagaidīja aviolaineri "Sjuzanna".  PALDIES JUMS, KA ESAT KOPĀ AR MUMS!

0
 .