Atgriešana

PREČU ATGRIEŠANA 14 DIENU LAIKĀ 

Mūsu mērķis ir maksimāla mūsu KLIENTU apmierinātība. Ja saņemot preci konstatējat, ka Jūs neapmierina tās krāsa, izmērs vai vizuālais izskats, Jums ir tiesības to nodot atpakaļ 14 dienu laikā kopš preces saņemšanas brīža.

ATGRIEŠANAS PROCEDŪRA 14 DIENU LAIKĀ NO PRECES SAŅEMŠANAS BRĪŽA:

  1. SOLIS: lūdzu, aizpildiet preces atgriešanas veidlapu, kura ir ielikta Jūsu pasūtījumā (Jūs varat lejupielādēt veidlapu arī elektroniskā veidā šeit>>>.)
  2. SOLIS: aizpildītu veidlapu kopā ar preci atnesiet uz Tirdzniecības centru "Sjuzanna" Rēzeknē, vai atsūtiet sūtījuma veidā uz adresi SIA „Aruna”, Dārzu iela 29, Rēzekne,  LV-4601

Atgriešanas pieteikumu ir iespējams noformēt arī tiešsaistē KLIENTA PROFILĀ sadaļā "Mani pirkumi", vai arī veiktā pasūtījuma e-pastā, klikšķinot uz "Sekot pasūtījumam".

Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģinālais iesaiņojums un marķējums. Nododot un/vai sūtot atpakaļ preci, Jums ir jāpievieno arī tās iegādes apliecinošā dokumenta oriģināls – čeks vai rēķins.Uzmanību! Pirkuma apstiprinājums Jūsu e-pastā netiek uzskatīts par pirkumu apliecinošu dokumentu, uz kura pamatojoties Jūs varat preci nodot atpakaļ. 

Izdevumus, saistītus ar preču atgriešanu, apmaksā KLIENTS. Jūs varat atgriezt preci personīgi piegādājot to uz Tirdzniecības centru "Sjuzanna" Dārzu ielā 29, Rēzeknē. 

Naudas līdzekļi par atgriezto preci tiek ieskaitīti KLIENTA bankas kontā 14 dienu laikā no preces atgriešanas apstiprinājuma brīža, atkarībā no KLIENTA bankas politikas, bet ne vēlāk par 14 dienām kopš preces saņemšanas brīža SIA „Aruna” noliktavā.

PRECES APMAIŅA

Atgriešanas veidlapā ir iespējams izvēlēties 1 no 4 atgriešanas veidiem: 

1. Apmainīt uz citu preci

2. Saņemt dāvanu kodu pirkumiem e-veikalā www.sjuzanna.lv , kura summa ir vienāda ar atgriezto preces vērtību.

3. Apmainīt preci uz Dāvanu karti pirkumiem T/C “Sjuzanna” Dārzu ielā 29, Rēzeknē, kuras summa ir vienāda ar atgriezto preces vērtību.

4. Atgriezt naudas līdzekļus

Tiklīdz atgrieztā prece būs pieņemta mūsu noliktavā, sāksies Jūsu izvēlētās atgriešanas opcijas izpildes process.

ATGRIEŠANA PATĒRĒTĀJU TIESĪBU IETVAROS

Saskaņā ar 1999. gada 18. marta likuma „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” 27. pantu patērētājs ir tiesīgs izvirzīt pretenzijas par preces neatbilstību līguma noteikumiem 2 gadu laikā no preces iegādes dienas. 

Pretenzijas pieteikuma termiņš precei ir 2 gadi, kuras laikā, ja izrādās, ka apģērbiem ir bijusi kāda ražotāju pieļauta nepilnība, mēs parūpēsimies par tās novēršanu.

Pretenzijas neattiecas uz:

  • Āpģērba ārējā dekorējuma elementiem.
  • Ja apģērbi tiek lietoti neatbilstoši paredzētajiem mērķiem vai laika apstākļiem, vai arī tie ir mehāniski bojāti. 
  • Ja apģērbi fiziski nolietoti dabiskas lietošanas gaitā.

Ar preces atgriešanas kārtību saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumu var iepazīties šeit>>> 

Preces atgriešanas kārtība patērētāju tiesību ietvaros:

  1. SOLIS: aizpildiet prasījuma pieteikumu, kuru Jūs varat atrast šeit>>>
  2. SOLIS: izdrukājiet aizpildītu prasījuma pieteikumu, pievienojiet dokumentu (čeku, rēķinu vai pavadzīmi), kas apliecina pirkumu, kopiju un atnesiet vai atsūtiet to kopā ar preci uz Tirdzniecības centru "Sjuzanna" Dārzu ielā 29, Rēzeknē, LV-4601.